Product added to cart

Rod SWD Standart Master IM7 pole 4m
€18.99
In stock
SKU
R-06590
Siweida Standart Master pole – telescopic pole rod, made of carbon. The tip of the rod is equipped with a connector, which makes the process of changing equipment much easier. Recommended for float fishing both from the shore and from a boat.
| Test | 0 - 35 g |
|---|---|
| Rod sections | 4 |
| Rod transport | 121 cm |
| Test (g) | 35 g |
| EAN | 6942576309429 |
| Brand | Siweida |
| Length | 4 m |
| Weight | 132 g |
Rod SWD Standart Master IM7 pole 5m Previous







