Product added to cart

Rod SWD Black Pearl pole 4m
€13.99
In stock
SKU
R-06586
Siweida Black Peral pole – telescopic pole rod, made of carbon. The tip of the rod is equipped with a connector, which makes the process of changing equipment much easier. Recommended for float fishing both from the shore and from a boat.
| Test | 0 - 25 g |
|---|---|
| Rod sections | 4 |
| Rod transport | 127 cm |
| Test (g) | 25 g |
| EAN | 6942576309764 |
| Brand | Siweida |
| Length | 4 m |
| Weight | 190 g |
Rod SWD Black Pearl pole 5m Previous







