Toode lisati ostukorvi

Õng SWD Standart Master IM7 bolo 6m
36,99 €
Laos
SKU
R-06595
Kuumakse alates 0.72
Siweida Standard Master bolo – teleskoopne bolo-õng rõngastega, valmistatud IM7 süsinikust. Varustatud kergete SIC-rõngaste ja Clip Up tüüpi rullikinnitusega. Soovitatav ujukõngitsemiseks nii kaldalt kui ka paadist.
| Test | 0 - 35 g |
|---|---|
| Rod sections | 6 |
| Rod transport | 125 cm |
| Test (g) | 35 g |
| EAN | 6942576309481 |
| Kaubamärk | Siweida |
| Pikkus | 6 m |
| Kaal | 320 g |
SWD Range Tele Surf 3,9m 100-300g Eelmine










