Toode lisati ostukorvi

Õng SWD Standart Master IM7 bolo 5m
28,99 €
Laos
SKU
R-06594
Siweida Standard Master bolo – teleskoopne bolo-õng rõngastega, valmistatud IM7 süsinikust. Varustatud kergete SIC-rõngaste ja Clip Up tüüpi rullikinnitusega. Soovitatav ujukõngitsemiseks nii kaldalt kui ka paadist.
| Test | 0 - 35 g |
|---|---|
| Rod sections | 5 |
| Rod transport | 123 cm |
| Test (g) | 35 g |
| EAN | 6942576309474 |
| Kaubamärk | Siweida |
| Pikkus | 5 m |
| Kaal | 230 g |
Õng SWD Standart Master IM7 bolo 6m Eelmine










