Toode lisati ostukorvi

Õng SWD Black Pearl bolo 5m
20,99 €
Laos
SKU
R-06589
Siweida Black Peral bolo – teleskoopne bolo-õng rõngastega, valmistatud süsinikust. Varustatud kergete SIC-rõngaste ja Clip Up tüüpi rullikinnitusega. Soovitatav ujukõngitsemiseks nii kaldalt kui ka paadist.
| Test | 0 - 25 g |
|---|---|
| Rod sections | 5 |
| Rod transport | 131 cm |
| Test (g) | 25 g |
| EAN | 6942576309757 |
| Kaubamärk | Siweida |
| Pikkus | 5 m |
| Kaal | 340 g |
Õng SWD Standart Master IM7 pole 4m Eelmine










