Toode lisati ostukorvi

Õng SWD Black Pearl bolo 4m
17,99 €
Laos
SKU
R-06588
Siweida Black Peral bolo – teleskoopne bolo-õng rõngastega, valmistatud süsinikust. Varustatud kergete SIC-rõngaste ja Clip Up tüüpi rullikinnitusega. Soovitatav ujukõngitsemiseks nii kaldalt kui ka paadist.
| Test | 0 - 25 g |
|---|---|
| Rod sections | 4 |
| Rod transport | 130 cm |
| Test (g) | 25 g |
| EAN | 6942576309740 |
| Kaubamärk | Siweida |
| Pikkus | 4 m |
| Kaal | 225 g |










