Toode lisati ostukorvi

Õng SWD Aqualite IM8 bolo 5.4m
42,99 €
Laos
SKU
R-06599
Kuumakse alates 0.84
Siweida Aqualite bolo – kompaktne teleskoopne bolo-õng rõngastega, valmistatud IM8 süsinikust. Varustatud kergete SIC-rõngaste ja Clip Up tüüpi rullikinnitusega. Soovitatav ujukõngitsemiseks nii kaldalt kui ka paadist.
| Test | 0 - 60 g |
|---|---|
| Rod sections | 7 |
| Rod transport | 110 cm |
| Test (g) | 60 g |
| EAN | 6942576309252 |
| Kaubamärk | Siweida |
| Pikkus | 5.4 m |
| Kaal | 375 g |
Spinning SWD Black Cat 2.1m 1-7g Eelmine









