Toode lisati ostukorvi

Spinning SWD Black Cat 2.1m 1-7g
22,99 €
Laos
SKU
R-06603
SWD Black Cat - Õhukesed ja kerged süsiniku toorikud tagavad optimaalse tundlikkuse ning samas piisava tugevuse. Käepide on kaheosaline, valmistatud EVA-materjalist ja varustatud keermega rullkinnitusega. Rõngastel on spetsiaalsed SIC-sisud. SWD Black Cat on tasakaalustatud kiire aktsiooniga spinning, mis sobib suurepäraselt kiskjapüügiks lantide, silikoonpeibutistega jigide ja kergete vobleritega. Pehmes (kangast) vutlaris.
| Test | 1 - 7 g |
|---|---|
| Rod sections | 2 |
| Rod transport | 108 cm |
| Test (g) | 7 g |
| EAN | 6942576315970 |
| Kaubamärk | Siweida |
| Pikkus | 2.1 m |
| Kaal | 130 g |










