Toode lisati ostukorvi

Õng SWD Aqualite IM8 bolo 4.5m
35,99 €
Laos
SKU
R-06598
Kuumakse alates 0.70
Siweida Aqualite bolo – kompaktne teleskoopne bolo-õng rõngastega, valmistatud IM8 süsinikust. Varustatud kergete SIC-rõngaste ja Clip Up tüüpi rullikinnitusega. Soovitatav ujukõngitsemiseks nii kaldalt kui ka paadist.
| Test | 0 - 60 g |
|---|---|
| Rod sections | 6 |
| Rod transport | 108 cm |
| Test (g) | 60 g |
| EAN | 6942576309245 |
| Kaubamärk | Siweida |
| Pikkus | 4.5 m |
| Kaal | 270 g |
Õng SWD Navigator bolo 3m kuni 30g Eelmine










