Toode lisati ostukorvi

Õng SWD Navigator bolo 3m kuni 30g
15,99 €
Laos
SKU
R-03225
Süsinikkiust rõngastega teleskoopritv. Varustatud kergete SIC-rõngastega, kiiretoimelise Clip Up rullihoidjaga, spetsiaalse EVA-sisendiga, et vältida rõngaste kahjustumist transportimisel. Otsik on varustatud täiendava rõngaga, mis jaotab koormust ridvale.
| Test | 0 - 30 g |
|---|---|
| Rod sections | 3 |
| Rod transport | 121 cm |
| Test (g) | 30 g |
| EAN | 6942576318346 |
| Kaubamärk | Siweida |
| Pikkus | 3 m |
| Kaal | 155 g |










