Toode lisati ostukorvi

Õng SWD Aqualite IM8 bolo 3.6m
29,99 €
Laos
SKU
R-06596
Siweida Aqualite bolo – kompaktne teleskoopne bolo-õng rõngastega, valmistatud IM8 süsinikust. Varustatud kergete SIC-rõngaste ja Clip Up tüüpi rullikinnitusega. Soovitatav ujukõngitsemiseks nii kaldalt kui ka paadist.
| Test | 0 - 60 g |
|---|---|
| Rod sections | 5 |
| Rod transport | 105 cm |
| Test (g) | 60 g |
| EAN | 6942576309221 |
| Kaubamärk | Siweida |
| Pikkus | 3.6 m |
| Kaal | 208 g |
Õng SWD Aqualite IM8 bolo 3,9m Eelmine










