Toode lisati ostukorvi

SWD Golden Eagle feeder 2,9/3,6m kuni 180g
65,99 €
Laos
Ainult 9 jäänud
SKU
R-06608
Kuumakse alates 1.29
Feeder-õng SWD Golden Eagle 2,9/3,6 m — ideaalne valik aktiivse kalapüügi harrastajatele. Viieosaline pistikühendusega konstruktsioon tagab kompaktsuse transportimisel ja mugava hoiustamise. Ridva pikkust saab muuta 2,9 m kuni 3,6 m (tööpikkus muutub tänu 3 eri pikkusega vahetükile, mis kuuluvad komplekti). Võimas ritv kiire aktsiooniga ja maksimaalse visketestiga 180 g võimaldab kindlalt võidelda suure kalaga ning kruvikinnitusega rullipesa tagab rulli usaldusväärse fikseerimise. Ritvad on mõeldud püügiks lühikestel, keskmistel ja pikkadel distantsidel.
- Tooriku materjal: süsinikkiud
- Käepideme materjal: EVA
- Rõngad: SIC
- Sektsioonide arv: 5
- Komplektis 3 tippu: 2 klaaskiust + 1 süsinikkiust
- Tarnitakse mugavas pooljäigas kotis
| Test | 0 - 180 g |
|---|---|
| Rod sections | 5 |
| Rod transport | 70 cm |
| Test (g) | 180 g |
| EAN | 6942576327362 |
| Kaubamärk | Siweida |
| Pikkus | 2.9 - 3.6 m |
| Kaal | 350 g |









