Toode lisati ostukorvi

Taliõng SWD Crocodile 0.63m 30-60g noogutiga
Soodushind 21,59 € Tavahind 26,99 €
Laos
Ainult 9 jäänud
SKU
80587
Taliõng Siweida Crocodile noogutiga. Integreeritud noogutiga, kvaliteetne, kerge ja vastupidav, kolme suure rõngaga (aitab hoida rõngaid jäätumast). Sobib Pärnu kombaini püügiks kirverakendusega. Soe EVA käepide. Ridval on aas rakenduse kinnitamiseks.
- Test: 30-60 g
- Pikkus: 63 cm
| Test | 30 - 60 g |
|---|---|
| Rod sections | 1 |
| Rod transport | 0.63 m |
| Test (g) | 60 g |
| EAN | 2000991192348 |
| Kaubamärk | Siweida |
| Pikkus | 0.63 m |
| Kaal | 73 g |










