Toode lisati ostukorvi

Spinning SWD Absolute IM7 2.1m 3-15g
25,99 €
Laos
SKU
R-06561
Spinning Siweida Absolute sobib ideaalselt kergete lantidega püügiks. Konstruktsioon on valmistatud IM7 süsinikust, mis tagab ridvale kerguse ja tugevuse. Kaheosaline jaotatud ehitus muudab selle mugavaks transportimisel. Kaalueri vähendamiseks on kasutatud jaotatud käepidet ja kerget furnituuri. SIC-sisudega rõngad vähendavad hõõrdumist ja tagavad sujuva nööri libisemise. Ritv on väga tundlik, võimaldades kiiresti reageerida võttudele. Ergonoomiline EVA-käepide tagab mugava haarde ja kontrolli püügiprotsessi ajal. Lisaks on ridval spetsiaalne aas (hook keeper), kuhu saab lante üleminekul kinnitada.
| Test | 3 - 15 g |
|---|---|
| Rod sections | 2 |
| Rod transport | 108 cm |
| Test (g) | 15 g |
| EAN | 6942576308897 |
| Kaubamärk | Siweida |
| Pikkus | 2.1 m |
| Kaal | 104 g |










