Toode lisati ostukorvi

Õng SWD Standart Master IM7 pole 5m
23,99 €
Laos
SKU
R-06591
Siweida Standart Master teleskoopiline rõngasteta ritv, valmistatud süsinikust. Otsik on varustatud ühenduskohaga, mis muudab varustuse vahetamise palju lihtsamaks. Soovitatav ujukõngitsemiseks nii kaldalt kui ka paadist.
| Test | 0 - 35 g |
|---|---|
| Rod sections | 5 |
| Rod transport | 121 cm |
| Test (g) | 35 g |
| EAN | 6942576309436 |
| Kaubamärk | Siweida |
| Pikkus | 5 m |
| Kaal | 200 g |










