Toode lisati ostukorvi

Õng SWD Javelin bolo 3m kuni 35g
17,99 €
Laos
SKU
R-06602
Siweida Javelin bolo – teleskoopne bolo-õng rõngastega, valmistatud süsinikust. Varustatud kergete KL-H rõngaste ja Clip Up tüüpi rullikinnitusega. Soovitatav ujukõngitsemiseks nii kaldalt kui ka paadist.
| Test | 0-35 g |
|---|---|
| Rod sections | 3 |
| Rod transport | 127 cm |
| Test (g) | 35 g |
| EAN | 6942576319367 |
| Kaubamärk | Siweida |
| Pikkus | 3 m |
| Kaal | 150 g |









