Toode lisati ostukorvi

Õng SWD Black Pearl pole 5m
15,99 €
Laos
SKU
R-06587
Siweida Black Peral teleskoopiline rõngasteta ritv, valmistatud süsinikust. Otsik on varustatud ühenduskohaga, mis muudab varustuse vahetamise palju lihtsamaks. Soovitatav ujukõngitsemiseks nii kaldalt kui ka paadist.
| Test | 0 - 25 g |
|---|---|
| Rod sections | 5 |
| Rod transport | 128 cm |
| Test (g) | 25 g |
| EAN | 6942576309771 |
| Kaubamärk | Siweida |
| Pikkus | 5 m |
| Kaal | 315 g |










