Toode lisati ostukorvi

Merganser Academy GTX Feeder 3.9m 100g
27,99 €
Laos
SKU
R-06724
Academy GTX Feeder ritvade sari on loodud spetsiaalselt feeder-püügi ja muude põhjalantide kasutamiseks. Ridva toorik on valmistatud segamoodulsest süsinikust, mis võimaldab saavutada suurenenud tugevuse minimaalse kaalu juures, kõrge tundlikkuse ning vastupidavuse väiksematele mehaanilistele kahjustustele.
- Segamoodulsest süsinikust toorik
- Ridva ots: monoliitne (solid tip)
- Otsikute arv: 3
- Otsiku kinnituse läbimõõt: 3,5 mm
- Käepide EVA-sisendiga
- DPS-tüüpi kruviga rullikinnitus
- SIC-rõngad (ränikarbiid)
| Test | 100 g |
|---|---|
| Rod sections | 3 |
| Rod transport | 135.5 cm |
| Test (g) | 100 g |
| EAN | 4743345908025 |
| Kaubamärk | Merganser |
| Pikkus | 3.9 m |
| Kaal | 340 g |










