Toode lisati ostukorvi

Lant Daiwa TN Current Master DR 93-F 9.3cm/12g/2.0-3.0m LR
Soodushind 17,96 € Tavahind 19,95 €
Laos
Ainult 4 jäänud
SKU
R-01472
Daiwa Tournament Current Master DR on tõeline salarelv haugi, ahvena ja koha püügil. DR mudel sukeldub keskmistesse sügavustesse, patenteeritud "Mag Lock Silent Weight Oscillation System“" abil võib saavutada erakordselt pikad heited. Tänu keha- ja keele konstruktsioonile on sobivad erinevad püügitehnikad. Lant töötab ideaalselt kiirelt voolavas vees.
| Värv | lazer red |
|---|---|
| Ujuvus | Floating |
| Sukeldumissügavus (m) | 3 m |
| EAN | 4059845127720 |
| Kaubamärk | Daiwa |
| Pikkus | 93 mm |
| Тüüp | Floating |
| Kaal | 12 g |










